Jak usunąć konto na Spotify i anulować subskrypcje?


Bez obaw – zwykłe anulowanie subskrypcji Premium nie wymaga oczywiście usuwania całego konta. Można oczywiście zdecydować się zarówno na anulowanie subskrypcji, jak i na całkowite zamknięcie konta, ale nie ma obowiązku, aby to połączyć. Jednak to normalne, że w pewnym momencie znudzisz się tą aplikacją iz jakiegoś powodu chcesz ją trwale usunąć. Jeśli tak jest w Twoim przypadku, ten artykuł jest dla Ciebie idealny, ponieważ wyjaśnimy krok po kroku, jak możesz usunąć swoje konto Spotify na zawsze. Na adres e-mail przypięty do usuwanego konta otrzymujemy wiadomość e-mail. Musimy  kliknąć w link potwierdzający usunięcie konta.

Apple Music posiada coś, czego nie ma Spotify – możliwość oglądania wideoklipów. Do wyboru mamy plan indywidualny, rodzinny oraz studencki, które kosztują tyle samo, co w przypadku firmy ze Szwecji. Spotify ostrzeże Cię, że stracisz swoich obserwatorów i playlisty. Zaznacz pole potwierdzające, że rozumiesz konsekwencje i kliknij niebieski przycisk „Kontynuuj”. Jeżeli korzystasz z aplikacji Spotify na Windowsie lub systemie macOS pamiętaj, aby odinstalować ją także z komputera przed lub po usunięciu konta Spotify. Sprawdź naszą listę najlepszych bezpłatnych usług strumieniowego przesyłania muzyki.

  • Zobacz, jak zrezygnować z subskrypcji i usunąć konto na popularnym serwisie streamingowym.
  • Stworzona i aktualizowana jest ona na podstawie odsłuchiwanych utworów przez użytkowników płacących za plan.
  • Ostatnim krokiem jaki musisz wykonać to wybrać powód, dla którego chcesz usunąć Spotify oraz wpisać wiadomość do działu wsparcia technicznego.

Bezpłatna wersja niesie ze sobą także pewne ograniczenia. Nie mamy dostępu do muzyki offline, pomiędzy utworami puszczane są reklamy oraz mamy ograniczoną możliwość przełączania utworów. Kiedy zamkniesz swoje konto, wyślemy Ci wiadomość e-mail z linkiem służącym do reaktywacji konta. Kiedy już odłączyłeś swoje konto od tej sieci społecznościowej, musisz wykonać dowolne z kroków wyjaśnionych w poprzednich sekcjach iw ten sposób już wypisałeś się z Spotify.

Jak usunąć konto Spotify – podsumowanie

Zobacz, jak zrezygnować z subskrypcji i usunąć konto na popularnym serwisie streamingowym. Jeśli nie chcemy przechodzić na darmową wersję Spotify, możemy usunąć nasze konto. Konieczne jest wejście na nie z poziomu przeglądarki (na telefonie lub komputerze). Na górze ekranu znajduje się sekcja “Pomoc”, gdzie spośród wszystkich opcji wybieramy “Ustawienia konta”. Po upływie 7 dni konta nie będzie można już reaktywować i rozpocznie się proces usuwania Twoich danych. Jeśli chcesz anulować subskrypcję Premium, możesz przełączyć się na plan Spotify Free, aby uniknąć opłat.

Zastanawiając się nad tym, jak usunąć konto na Spotify, musimy odpowiedzieć sobie na pewno pytanie. Jeżeli tak, to mamy dwie możliwości na to, jak usunąć konto na Spotify. Jeśli dotarłeś tak daleko, możesz wiedzieć, czym jest Spotify i jakie są jego zastosowania. dollar nekrolog przedwczesne jako podstawy z powrotem w vogue, bofa mówi przez Nie ma wątpliwości, że Spotify to jedna z platform do słuchania muzyki, popularniejsza i wykorzystywana w ostatnim czasie. Licząc na znaczną wartość liczbową miesięcznych użytkowników. W ten sam sposób ma dużą liczbę piosenek autorstwa różni artyści i gatunki.

Tracisz muzykę i podcasty, bo pamiętajmy, że aplikacja oferuje nie tylko tysiące utworów przeróżnych artystów, ale także szeroki katalog podscatów do odsłuchania. Po wykonaniu tych kroków konto powinno zostać usunięte. Jeżeli się rozmyślicie, przez kolejne siedem dni powinniście mieć możliwość jego reaktywacji. Link do wykonania tej czynności powinien zostać do Was wysłany mailem. Jeżeli jeszcze na niej nie jesteście, wejdźcie na stronę pomocy technicznej i wybierzcie opcje „Ustawienia konta” w sekcji konto.

Masz pytania?

Klikając Zamknięcie konta jesteśmy bliżsi usunięciu konta na zawsze. Na stronie mogą występować linki afiliacyjne, za które SmartWeb e-brokerskie w indiach staje się bardzo znanym dziś Media Sp. Spotify nie jest jedyną abonamentową biblioteką muzyczną. Dla większej liczby osób powstała usługa Spotify Premium Family.

Oczywiście na Spotify dalej będzie można wrócić, ale nasze konto, czyli listy utworów będzie trzeba budować od nowa. Spotify to aplikacja, która pozwala nam na odtwarzanie muzyki i daje dostęp do naprawdę gigantycznej bazy utworów. Minusem jest to, że dalej nie otrzymaliśmy jako użytkownicy możliwości korzystania z wyższej jakości. Spotify Hi-Fi, choć zapowiadane już przez platformę wielokrotnie, dalej jest jeszcze funkcją niedostępną, którą posiada m.in.

Jak ukryć informacje o wersji gry w Counter Strike 2 Ukryj Dolny Lewy Tekst w CS2.

Nasza lista utworów zostanie przez to zapamiętana i nie stracimy dostępu do tego, czego już słuchaliśmy. Dalej jednak będziemy posiadać konto na platformie, choć już z ograniczeniami narzuconymi przez Spotify. Żeby usunąć konto Spotify Premium możemy także skorzystać z Centrum Pomocy Spotify, gdzie ponownie wybieramy Konto, a następnie Ustawiania konta i Zamykanie konta i usuwanie danych. Będziemy mogli korzystać z możliwości oraz funkcji konta Premium do końca naszego bieżącego okresu rozliczeniowego. Skoro już wiesz, jak możesz usunąć konto na Spotify, warto poznać konsekwencje tego działania. Jeśli trwale dezaktywujesz swój profil w tej usłudze abonamentowej, stracisz zapisaną wcześniej muzykę, podcasty oraz playlisty.

Jeżeli jednak nie chcesz więcej korzystać z usług tego serwisu, możesz łatwo usunąć swoje konto. Przewiń do opcji Spotify Free i kliknij przycisk ANULUJ PREMIUM, a następnie potwierdź swoją decyzję. Cały czas będziesz mieć dostęp do benefitów planu premium, aż do zakończenia aktualnego okresu rozliczeniowego.

Nie pamiętam danych do logowania

Dopiero teraz pojawi się właściwy formularz zamykania konta. Jeśli nie masz tam zapisanych danych swojej karty do płatności, to nie będzie takiej możliwości, nawet w przypadku pomyłkowego kliknięcia zakup innego planu. Plan darmowy pelatro wygrywa umowę 1 mln usd z nienazwanego afrykańskiego telco serwuje nam regularnie reklamy, dzięki którym możliwe jest jego funkcjonowanie – użytkownik poświęca czas na ich odtworzenie. Twoja subskrypcja zmieni się z Premium na Bezpłatną, gdy nadejdzie termin następnej płatności.

Dwie domeny kierujące na jedną stronę WWW

Wystarczy zrezygnować z płatnej wersji na miesiąc przed rozpoczęciem kolejnego okresu rozliczeniowego. Wszystko wykonasz oczywiście online i w kolejnym miesiącu powrócisz do właściwego konta, ale darmowego. Natomiast sam proces usuwania profilu znajdziesz w poniższych akapitach. Nie korzystasz już ze Spotify i chcesz usunąć swoje konto? Jeżeli konto jest Ci niepotrzebne, to można w prosty sposób całkowicie je zamknąć. Pamiętaj, że po usunięciu konta Spotify stracisz wszystkie swoje listy odtwarzania i obserwujących.

Chęć usunięcia konta na Spotify może być związana też z tym, że planujemy przesiąść się na alternatywną usługę, czyli np. Niezależnie od powodu, przedstawiamy wam poradnik, jak usunąć konto na Spotify krok po kroku. Posiadając Spotify Premium, usunięcie konta możliwe jest wyłącznie przez kontakt z obsługą klienta.

Strona Twojego konta pokazuje datę, kiedy Twój plan powróci do Spotify Free. Do tego czasu możesz nadal korzystać z korzyści Premium. Spotify poprosi Cię teraz o potwierdzenie szczegółów konta.

Tinggalkan sebuah komentar

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *